Zima 2013/2014 - TURNAJE
Zima 2013/2014 - TURNAJE
Termíny Zimních Halových Turnajů :
Opravdu jsme se snažili sehnat maximum turnajů :-) . Vždy budeme potřebovat pomoc Rodičů s Dopravou - Děkujeme
Zimní Halová Liga - Ivančice
Stránky Zimní halové ligy mladších žáků v Ivančicích. Najdete zde výsledky, tabulky, statistiky, fotky.
Propozice turnaje -herní systém soutěže
Termíny:
24.11.2013
Vyškov-Tatran Kohoutovice 3:1, SK Slatina-Vyškov 1:5, FC Medlánky -Vyškov 2:7
15.12.2013
Vyškov-MS Brno 5:4, FC Mor. Krumlov -Vyškov 2:4, ČAFC Židenice-Vyškov 3:7
Tabulka střelců po 2. kole:
MFK Vyškov | ||
10 | Bikar René | 10 |
8 | Kozel Jan | 6 |
3 | Coufal Jakub | 4 |
11 | Baroš Patrik | 4 |
6 | Němec Petr | 2 |
5 | Kříž Martin | 3 |
12 | Srnec Filip | 1 |
22.12.2013
Vyškov-Sparta Brno 3:1, Flinta (Zbrojovka ) Brno-Vyškov 7:1, SK Líšeň-Vyškov 1:2
Tabulka střelců po 3. kole
MFK Vyškov | ||
10 | Bikal René | 11 |
8 | Kozel Jan | 7 |
3 | Coufal Jakub | 4 |
11 | Baroš Patrik | 5 |
6 | Němec Petr | 2 |
5 | Kříž Martin | 3 |
12 | Srnec Filip | 1 |
9 | Ertl Jan | 2 |
14 | Rusiňak Matěj | 1 |
12.1.2014
8.21 Vyškov-SK Tuřany 5:2 , 9.24 SK Vojkovice- Vyškov 2:6 , 11.09 FC Ivančice-Vyškov 0:2
tabulka po 4. kole:
10 | Bikal René | 11 |
8 | Kozel Jan | 11 |
3 | Coufal Jakub | 5 |
11 | Baroš Patrik | 8 |
6 | Němec Petr | 2 |
5 | Kříž Martin | 4 |
12 | Srnec Filip | 2 |
9 | Ertl Jan | 4 |
14 | Rusiňak Matěj | 1 |
26.1.2014- poslední kolo základní skupiny a poslední tři soupeři
8.42 Vyškov - I.E. Znojmo 5:5, 10.06 Vyškov - Tatran St. Lískovec 5:1, 11.30 Vyškov- Pálava Mikulov 3:3
Tabulka po 5.kole
10 | Bikal René | 16 |
8 | Kozel Jan | 12 |
3 | Coufal Jakub | 6 |
11 | Baroš Patrik | 12 |
6 | Němec Petr | 3 |
5 | Kříž Martin | 5 |
12 | Srnec Filip | 2 |
9 | Ertl Jan | 4 |
14 | Rusiňak Matěj | 1 |
Tabulka po základní části:
Pořadí | Tým | V | R | P | Skóre | Body |
1. | Flinta Brno | 15 | 0 | 0 | 127:16 | 45 |
2. | Pálava Mikulov | 13 | 1 | 1 | 97:23 |
40 |
3. | MKF Vyškov | 12 | 2 | 1 | 69:35 | 38 |
4. | MS Brno | 12 | 0 | 3 |
93:22 |
36 |
5. | Sparta Brno | 11 | 0 | 4 | 62:32 | 33 |
6. | Tatran Kohoutovice | 10 | 0 | 5 | 46:42 | 30 |
7. | ČAFC Židenice | 8 | 1 | 6 | 55:55 | 25 |
8. | Mor. Krumlov | 7 | 0 | 8 | 39:50 | 21 |
9. | FC Ivančice | 6 | 1 | 8 | 42:43 | 19 |
10. | FC Medlánky | 4 | 1 | 10 | 26:75 | 13 |
11. | SK Tuřany | 4 | 0 | 11 | 29:76 | 12 |
12. | SK Vojkovice | 3 | 2 | 10 | 24:68 | 11 |
13. | I.E. Znojmo | 3 | 1 | 11 | 41:69 | 10 |
14. | Tatran St. Lískovec | 3 | 0 | 12 | 30:70 | 9 |
15. | SK Líšeň | 2 | 1 | 12 | 20:59 | 7 |
16. | SK Slatina | 1 | 1 | 13 | 26:86 | 4 |
9.2.2014- čtvrtfinále
Skupina C: :
3. MFK Vyškov+6. Tatran Kohoutovice+11. SK Tuřany+ 14. Tatran St. Liskovec
12:30 Vyškov- Tatran Kohoutovice 2:3 , 13:54 Vyškov-SK Tuřany 6:2 , 15:18 Vyškov-Tatran St. Lískovec 5:3
tým |
skóre |
body |
pořadí |
Vyškov | 13:8 | 6 | 2 |
Kohoutovice | 13:6 | 9 | 1 |
Tuřany | 6:18 | 0 | 4 |
Lískovec | 10:10 | 3 | 3 |
23.2.2014-semifinále
rozlosování skupin a časový plán
Skupina E: Flinta Brno, ČAFC Židenice, MFK Vyškov, MS Brno
8:21 Vyškov-MS Brno 1:3 , 9:24 Flinta Brno-Vyškov 7:1 , 11:09 ČAFC Židenice- Vyškov 4:1
Skupina E | Skóre | Body | Pořadí |
Flinta Brno | 26:3 | 9 | 1 |
ČAFC Židenice | 7:13 | 3 | 3 |
MFK Vyškov | 3:14 | 0 | 4 |
MS Brno | 5:11 | 6 | 2 |
střelci po 7. kole:
MFK Vyškov | ||
10 | Bikal René | 25 |
8 | Kozel Jan | 13 |
3 | Coufal Jakub | 6 |
11 | Baroš Patrik | 12 |
6 | Němec Petr | 5 |
5 | Kříž Martin | 6 |
12 | Srnec Filip | 4 |
9 | Ertl Jan | 4 |
14 | Rusiňak Matěj | 1 |
13 | Bačovský Marek | 1 |
9.3.2014-finále
rozlosování skupin a časový plán
Skupina o 5.-8. místo: ČAFC Židenice, MFK Vyškov, FC Ivančice, Tatran Kohoutovice
13:12 Židenice-Vyškov 3:1 , 14:57 Vyškov-Kohoutovice 2:1, 16:21 Vyškov-Ivančice 1:2
O 5.-8. místo
V | R | P | Skóre | Body | Celkové pořadí | |
ČAFC Židenice | 1 | 0 | 2 | 4:6 | 3 | 7. |
MFK Vyškov | 1 | 0 | 2 | 4:6 | 3 | 8. |
FC Ivančice | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 9 | 5. |
Tatran Kohoutovice | 1 | 0 | 2 | 5:6 | 3 | 6. |
Již proběhlé turnaje:
halový turnaj pořádaný FAČR :17.11. 2013 -Olomouc - soupeři : HFK Olomouc , Slovácko , Sigma Olomouc, Kroměříž, Přerov . Kluci skončili s jednou výhrou pátí. Do finále postupuje Přerov. Foto z turnaje.
Domácí turnaj : Purkyňova v sobotu 30. 11. 2013 od 8:00 do 16:00 (2 Naše Mužstva) - Prosíme Rodiče o pomoc s organizací, kantýnou a pod. Propozice a rozpis zápasů. Přihlášená Mužstva - Vyškov A, Vyškov B , Svratka Brno , Brno- Líšeň , Starý Lískovec , ČAFC Brno- Židenice , Veselí nad Moravou , Čechovice
Konečné pořadí:
1. MFK Vyškov(žlutá) 45b. 17+28 (body za zápasy+body za góly)
2.FC Svratka Brno 34b. 17+17
3. TJ Tatran St. Lískovec 31b. 13+18
4. ČAFC Židenice 25b. 9+16 (rozhodoval počet vstřelených branek)
5. SK Líšeň 25b. 10+15 (rozhodoval počet vstřelených branek)
6. Sokol Čechovice 18b. 10+8
7. MFK Vyškov (modrá) 14b. 4+10
8. FC Veselí nad Moravou 2b. 0+2
Tabulka vzájemných zápasů a vyhodnocení
Nejlepší střelec: TJ Tatran St. Lískovec-č. 11- Tarik Lukšija - 11 vstřelených branek
Nejméně obdržených branek: Sokol Čechovice-č.1- Martin Soldán- 7 obdržených branek
Halový turnaj Nehoda Cup :7.12. 2013 -Bystřice pod Hostýnem: základní informace o turnaji pořádaném Zdeňkem Nehodou
Fenyk, Kříž, Němec, Baroš, Ambroz, Bačovský, Hirt, Kozel, Bikar, Dvořák